اجرای طرح پازل همدلی در کاشان

اجرای طرح پازل همدلی در کاشان

به گزارش ایرنا، رئیس اداره بهزیستی کاشان از اجرای طرح پازل همدلی با هدف تامین نوشت‌افزار مورد نیاز دانش‌آموزان زیر پوشش در این شهرستان خبر داد.

ام‌البنین متقی‌نژاد با اعلام این خبر گفت: همراه با ادارهای بهزیستی سایر نقاط، کاشان نیز در راستای حمایت و رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمند زیر پوشش در ذیل پویش بزرگ «ایران همدل» نسبت به اجرای پویشی با عنوان «پازل همدلی» اقدام می‌کند.

وی افزود: در این پویش، پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه در سطح کشور (که در نقشه هر استان هم نمادهای میراث فرهنگی و هنری آن استان در ابعاد ۳۰*۲۰ متر نقش بسته است) برای مردم خیر و نوع‌دوست که قصد حمایت و مشارکت دارند، تدارک دیده شده است.

رئیس اداره بهزیستی کاشان بیان کرد: مردم خیر و نوع‌دوست می‌توانند نسبت به خرید هر قطعه پازل به مبلغ ۱۰۰ هزار ریال، در تامین نوشت‌افزار و وسایل مدرسه دانش‌آموزان زیر پوشش در این شهرستان مشارکت نمایند.

وی اضافه کرد: کسانی که قصد مشارکت دارند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی پازل همدل نسبت به تکمیل مشخصات و انتخاب استان و شهرستان اقدام و با خرید چند قطعه از این پازل به دانش‌آموزان نیازمند منطقه در زمینه تهیه لوازم التحریر کمک کنند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید