با مهربانی پازل همدلی را کامل کنیم

با مهربانی پازل همدلی را کامل کنیم

مدیر کل بهزیستی استان زنجان از برگزاری کمپین پازل همدلی در قالب پویش ایران همدل  درزنجان همزمان با سراسر کشورو با هدف تامین لوازم التحریر ، کیف مدرسه و تبلت موردنیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان محمد محمدی افزود : در راستای حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش بهزیستی و بهره گیری از مشارکت ها ونیات خیر مردم قطعات پازلهای 10 هزار تومانی توسط مشارکت‌های کوچک مردمی تکمیل شده و  نام  خیر و مشارکت کننده روی  قطعه خریداری شده ثبت می گردد و در نهایت این  پازل به نمادی ماندگار در بزرگترین پازل تبدیل می‌شود .

وی خاطر نشان کرد : در نقشه استان زنجان ،  تصویر نمادهای میراث فرهنگی چون گنبد سلطانیه ،پل میربهاالدین ،رختشویخانه ،کوههای رنگی ماهنشان و….. نقش بسته است و در ابعاد ۲۰ در ۳۰ متر تهیه شده و علاقه‌مندان و خیرانی که درصددند در این پویش شرکت کنند می توانند  با خرید هر قطعه پازل به قیمت 10 هزار تومان می توانند  در تأمین لوازم‌التحریر،کوله و تبلت برای دانش آموزان آن منطقه سهیم ‌شوند.

محمدی اظهار کرد : قطعات این پازل توسط مشارکت‌های خرد مردمی تهیه و با نیت اسم تمام مشارکت‌کنندگان روی قطعات پازل به عنوان بزرگترین پازل دنیا و نماد ماندگار از این پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران نصب و ماندگار خواهد شدو ضمن ایجاد هم افزایی و جمع آوری مبالغ مذکور به صورت ثبت رکورد گینس که توسط نماینده آن در تهران انجام خواهد شد به صورت ثبت یک موضوع جهانی در خواهد آمد ..

این مقام مسئول یادآور شد : کسانی که قصد دارند در این همدلی بزرگ مشارکت کنند، می‌توانند به سایت puzzlehamdeli.ir مراجعه و اطلاعات خود را وارد کنند، استانی که قصد دارند در آن مشارکت کنند را انتخاب و یک یا چند قطعه پازل را به نام خود ثبت و خریداری کنند تا به دانش آموزان آن منطقه‌ای که مدنظرشان است در زمینه تهیه نوشت‌افزار کمک شود. همچنین گروه‌های خیریه، موسسات مختلف و افرادی که علاقه‌مند به همکاری هستند می‌توانند با ورود به سایت و درج نام موسسه یا خیریه خود و یا با هماهنگی با ادارات بهزیستی استان‌ها نام موسسه یا خیریه خود را برای همیشه در نماد همدلی مردم ایران ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید