پویش “پازل همدلی” به چهارمحال و بختیاری رسید

پویش “پازل همدلی” به چهارمحال و بختیاری رسید

  • Post author:
  • Post category:خبر
  • Post comments:۰ دیدگاه
  • Reading time:1 min(s) read

معصومه محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پویش در راستای اجرای طرح ایران همدل و با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار و چندین موسسه خیریه فعال شده ایت تا به تهیه و تامین بسته لوازم التحریر برای دانش‌آموزان اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه پنج هزار و ۱۰۵ دانش‌آموز در استان در حوزه اجتماعی و توانبخشی زیرپوشش بهزیستی قرار دارند، گفت: در این پویش، نقشه ایران به صورت پازل ۶۰۰ هزار قطعه‌ای تهیه شده است و افراد خیر با خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰۰ هزار ریال در این پویش سهیم خواهند شد.

به گفته وی،خیران چهارمحال و بختیاری با مراجعه به سایت پازل همدلی به نشانی puzzlehamdeli.ir و ثبت اطلاعات خود، یک یا چند قطعه پازل را خریداری می‌کنند و هر قطعه پازل خریداری شده توسط خیر با اسم فرد خیر بر روی پازل نصب می‌شود.

محمدی با اشاره به اینکه ۳۲ هزار معلول در استان شناسایی شده ، گفت: از این تعداد ۱۷ هزار نفر مستمری بگیر دائم بهزیستی هستند و مابقی به صورت موردی خدمات دریافت می‌کنند.

وی اظهار داشت: در استان سه هزار و ۳۰۰ زن سرپرست خانوار زیرپوشش بهزیستی قرار دارند.

به گفته وی، در سالجاری با فعال شدن پویش ایران همدل بیش از یک میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال کمک نقدی و سه میلیارد و ۷۴۹ میلیون ریال کمک غیرنقدی جمع‌آوری و بین جامعه هدف بهزیستی توزیع شد.

به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی جدید بیش از ۲۱۰ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در استان چهارمحال و بختیاری مشغول تحصیل هستند.

 

منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید