۲٠٠٠ بسته کمک آموزشی سهم آذربایجان غربی در پویش پازل همدلی

۲٠٠٠ بسته کمک آموزشی سهم آذربایجان غربی در پویش پازل همدلی

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌غربی با اشاره به اجرای کشوری پویش پازل همدلی گفت: سهم استان از این پویش، ۲۰۰۰ بسته کمک آموزشی برای نیازمندان است.

سعید فریور در گفت و گو با ایسنا افزود:پویش پازل همدلی با همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار، آوای پیک تحریر ایرانیان، موسسه خیریه نیک گامان و کمک و مشارکت همه مردم ایران برای تهیه و تامین نوشت افزار و وسایل لوازم التحریر برای دانش‌آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشوربرگزار شده است.

وی در خصوص سهم استان در این پویش تصریح کرد:  ۱۵ هزار و ۴۸۱ قطعه پازل ۱٠ هزار تومانی برای ۲٠٠٠نفر از دانش آموزان آذربایجان غربی اختصاص داده شده اما این تعداد کمک، در صورت تکمیل پازل توسط کمک های مردمی به استان تعلق خواهد گرفت و در واقع تعداد بسته های لوازم تحریر به نسبت تکمیل قطعه های پازل خواهد بود.

فریور تصریح کرد: در این پویش، پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه که در نقشه هر استان هم نمادهای میراث فرهنگی آن استان درابعاد ۲۰ متر در ۳۰ متر نقش بسته است برای علاقمندان، خیرین و مردم ایران اسلامی که قصد مشارکت در این پویش را  دارند تهیه شده است.

وی تصریح کرد: با مراجعه به سایت پازل همدلی به نشانی http://puzzlehamdeli.ir اطلاعات خود را وارد و سپس استان و شهرستان خود را انتخاب کنید یک یا چند قطعه پازل را  به نام خود ثبت و خریداری کنید تا کمکی به دانش آموزان منطقه شهری و استانی مدنظر خود در زمینه تهیه نوشت افزار انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید